Dreamstation Go Isıtmalı Nemlendirici

Marka:Philips


Dreamstation Go için Isıtmalı Nemlendirici, terapi havasını nemli tutar ve normal musluk suyu, şişelenmiş su veya damıtılmış su kullanmak üzere tasarlanmıştır. Bu, yatmadan hemen önce damıtılmış suyu biten herkes için hoş bir haberdir. Damıtılmış su, Dreamstation Go Isıtmalı Nemlendirici ile kullanmak için hala tercih edilen sudur, ancak bir tutamda hem şişelenmiş hem de musluk suyu da kabul edilebilir.


Dreamstation Go için Isıtmalı Nemlendirici

Renkli Ekranlı, Şık, Kullanıcı Dostu Tasarım

Philips Respironics U.S.A  tarafından üretilmiştir.

DreamStation Auto CPAP Makinesi, terapi etkinliğini ve konforunu artırmak için birçok gelişmiş özelliklere sahip, modern görünümlü bir makinedir. Gelişmiş veriler makinenin ekranında incelenebilir, birlikte verilen SD karttan indirilebilir veya uyumlu cihazlarda DreamMapper uygulaması üzerinde bluetooth ile görüntülenebilir. Bu, ihtiyaç duyulan optimum basıncı sağlamak için gece boyunca nefes nefese bazen basıncı otomatik olarak ayarlayan bir otomatik ayarlama makinesidir.

Zarif, Kullanıcı Dostu Tasarım Renkli Ekran Otomatik Ayarlama Basıncı OptiStart Teknolojisi OPSİYONEL Isıtmalı Nemlendirici Gelişmiş Özellikler  A-Flex Basınç Tahliye

DreamStation Auto CPAP Cihazı şık bir beyaz renkte ve 19,3 cm x 15,7 cm x 8,4 cm boyutlarında ve yaklaşık 1300 gram ağırlığındadır ve Respironics, System One modellerine kıyasla daha küçük ve daha hafif hale getiriyor.

Menüleri gezinmek için büyük bir kadranı olan ön yüzü renkli bir ekrana sahiptir. Menüler ve ayarlar, aranarak ve kadranı gerektiğinde çevirerek değiştirildi ve değiştirildi. Cihazın üst kısmındaki bir ortam ışığı algılayıcısı, makinenin odadaki ışık düzeylerine bağlı olarak ekran parlaklığını ayarlamasını sağlar.

DreamStation Auto, temizleme ve değiştirme için makinenin içine ve dışına kolaylıkla kaydırılan tepsi stili filtreler içerir. Daha koyu mavi filtre, düzenli olarak yıkanması gereken tekrar kullanılabilir bir filtredir ve açık mavi, her 30 günde bir veya bir kez daha kirli olarak değiştirilmesi gereken tek kullanımlık bir filtredir.

Basınç ve Opti-Başlat Teknolojisini Otomatik Ayarlama

DreamStation Auto CPAP, olaylar gerçekleştiğinde ihtiyaç duyduğu basınçları sağlamak için kullanıcıyı gece boyunca izlemektedir. Cihaz otomatik ayarlama aralığının daha düşük basıncında kalır ve bir olay tespit edilirse basıncı hava yolunu destekleyecek aralığın üst basıncına kadar yükseltir. Opti-Start etkin olduğunda, makine, tedavinin başında ortaya çıkabilecek kalıcı olayları gidermek için önceki oturumda ulaşılan basıncın% 90’ında terapiye başlar.

 

DreamStation Isıtmalı Nemlendirici ve Isıtmalı Boru (Opsiyonel)

DreamStation Auto CPAP ile kullanılmak üzere entegre ısıtmalı nemlendirici olan DreamStation Isıtmalı Nemlendirici, ilave satın alınabilir. Isıtmalı nemlendirici doğrudan makineye bağlanır ve makineye nemlendiriciden su girme şansını azaltmak için kuru kutu teknolojisine sahiptir. Su haznesi bulaşık makinesinde yıkanabilir ve temizlik ve dolum için kolayca çıkartılacak şekilde tasarlanmıştır. Oda nemlendiricinin içine oturur ve kapak açıkken nemlendiriciden düz bir şekilde kaldırılabilir ve içeriye geri oturur ve kapak tekrar kullanıma hazır olmak için kapanır.

Nemlendirici, 0 kapalı ve 5 en yüksek sıcaklık olan 0 ila 5 sıcaklık ayarlarına sahip nemlendirici ve ısıtmalı tüp ile gece boyunca sabit ısı seviyeleri sağlayan standart bir ısıtma modunda ayarlanabilir. Optimum nem sağlamak için ortam nemini izleyen ve gece boyunca otomatik olarak ısı seviyelerini ayarlayan uyarlanabilir mod da mevcuttur. Ön ısıtma, tedaviye başlamadan önce nemlendiriciyi 30 dakikaya kadar ısıtacaktır. Terapi havasındaki ısıyı ve nemi maskeye kadar koruyarak, terapi konforunu daha da artırmak için DreamStation Isıtmalı Boru satışı da ek satın alınabilir. Nemlendirici kullanılmadığı takdirde, ısıtılmayan tüp ısıtılmış tüp doğrudan makineye bağlanabilir

whatsapp